Nasze realizacje

Avgassystem

Branża
Motoryzacja
Zakres prac
Sklep internetowy, integracja płatności, spersonalizowana wyszukiwarka produktów
Rok
2017
Avgassystem to szwedzki sklep internetowy oferujący części zamienne oraz kompletne układy wydechowe do szerokiej gamy pojazdów. Naszym zadaniem było stworzenie rozwiązania maksymalne upraszczającego cały proces wyszukiwania interesującej części, a następnie jej zakupu. Na potrzeby sklepu zintegorowaliśmy także popularne w Skandynawii rozwiązanie płatnicze o nazwie Klarna.

Zautomatyzowany import produktów do sklepu internetowego

Produkty w sklepie importowane są w sposób zautomatyzowany z zewnętrznego magazynu. Takie rozwiązanie umożliwia utrzymanie spójności w bazie danych produktów, która administrowana jest z poziomu niezależnych programów.

Brak klasycznego listingu produktów

Wewnętrzna wyszukiwarka zastąpiła klasyczny listing produktów. Takie rozwiązanie w tym konkretnym przypadku, pozwoliło uprościć cały proces zamówienia, prezentując tylko i wyłącznie produkty które interesują odwiedzającego sklep.
Konstal Krotoszyn Następna realizacja

Avgassystem

Jesteśmy agencją kreatywną z Krotoszyna.


Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów i tym samym buduje nasz.

Od 2008 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy nowoczesne strony internetowe, projekty graficzne i aplikacje www. Pracując w wyspecjalizowanym zespole projektantów i developerów, zawsze stawiamy jakość ponad ilość, jednocześnie słuchając potrzeb klienta.
Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Account manager
Ewa
Business developer
Krystian
Nie wiesz od czego zacząć?
Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub skorzystaj z formularza poniżej:
Adres e-mail *
Telefon *
Temat rozmowy *