Nasze realizacje

Modern Restrictionalistic Center

Branża
Fundacja non-profit
Zakres prac
Strona internetowa, branding, materiały drukowane
Rok
2017
Fundacja non-profit z Wrocławia potrzebowała miejsca w którym mogła by zebrać wszystkie swoje publikacje, informować o aktualnych wydarzeniach, oraz realizować inne cele statutowe. W efekcie wykonaliśmy rozbudowaną, wielopoziomową stronę internetową, wyposażoną w rozbudowane formularze zamówieniowe. Opracowaliśmy także logo, branding i materiały drukowane. Powstał również film opowiadający o działaniu Fundacji. Zwieńczeniem naszych prac był skład i wydanie książki w wersji pocket (kieszonkowej) w języku hebrajskim!

Formularze realizujące cele statutowe fundacji

Fundacja realizuje wiele projektów, które pozwalają np. na otrzymanie darmowych książek. Dodaliśmy funkcjonalności które obsługują i maksymalnie upraszczają cały proces zamówień.

Formularz zamówieniowy

Dedykowane formularze, umożliwiają w prosty sposób, złożenie zamówienia na produkty/usługi oferowane przez fundację.

Logo, branding, pomysł na identyfikację wizualną

Oprócz zaprojektowania serwisu internetowego, byliśmy także odpowiedzialni za przygotowanie systemu wytycznych dla przyszłych projektów wrocławskiej fundacji, przeznaczonych na różne media (web, druk, media społecznościowe, video)

Książeczki w formacie kieszonkowym

Skład książek również nie jest nam obcy! W tym przypadku jednak zlecenie było wyjątkowe, ponieważ był to format kieszonkowy, treść jest mieszanką języka hebrajskiego (który czytamy od prawej do lewej) i angielskiego, a okładka dodatkowo jest złocona!
Adowkat Horyza Następna realizacja

MRC

Jesteśmy agencją kreatywną z Krotoszyna.


Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów i tym samym buduje nasz.

Od 2008 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy nowoczesne strony internetowe, projekty graficzne i aplikacje www. Pracując w wyspecjalizowanym zespole projektantów i developerów, zawsze stawiamy jakość ponad ilość, jednocześnie słuchając potrzeb klienta.
Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Account manager
Ewa
Business developer
Krystian
Nie wiesz od czego zacząć?
Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub skorzystaj z formularza poniżej:
Adres e-mail *
Telefon *
Temat rozmowy *