Nasze realizacje

NEWYOU

Branża
Medycyna estetyczna
Zakres prac
Responsywna strona internetowa, branding
Rok
2018
NEWYOU to firma z branży medycyny estetycznej zlokalizowana w Ostrowie Wielkopolskim. Naszym zadaniem było przygotowanie funkcjonalnej strony www, dzięki której użytkownicy w sposób intuicyjny będą mogli wyszukać przydatnych informacji o usługach, zapoznać się z nowościami w ofercie, a także poznać bliżej personel wykonujący zabiegi.

Nowa nazwa firmy oraz branding

Na początku współpracy skupiliśmy się na stworzeniu nowej nazwy firmy. Wybór padł na "NewYou". Przekaz nazwy jednoznacznie wskazuje iż rezultaty pracy gabinetu medycyny estetycznej będą rewelacyjne! Kolejnym krokiem było zaprojektowanie logo wpisującego się w estetykę aktualnych trendów panujących w branży.

Wersja responsywna strony www

Myśląc o pacjentach przeglądających stronę na swoich telefonach komórkowych, strona gabinetu "NewYou" z Ostrowa Wlkp. została wzbogacona o tzw. wersję responsywną.

Baner reklamowy na plexi

W ramach prac zaprojektowaliśmy również baner reklamowy, który został umieszczony na frontowej ścianie budynku w którym znajduje się gabinet.
Modern Restrictionalistic Center Następna realizacja

NewYou

Jesteśmy agencją kreatywną z Krotoszyna.


Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów i tym samym buduje nasz.

Od 2008 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy nowoczesne strony internetowe, projekty graficzne i aplikacje www. Pracując w wyspecjalizowanym zespole projektantów i developerów, zawsze stawiamy jakość ponad ilość, jednocześnie słuchając potrzeb klienta.
Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Account manager
Ewa
Business developer
Krystian
Nie wiesz od czego zacząć?
Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub skorzystaj z formularza poniżej:
Adres e-mail *
Telefon *
Temat rozmowy *