Nasze realizacje

Oleje Milo

Branża

Spożywcza

Zakres prac

Projekt graficzny, wdrożenie sklepu internetowego, wizualizacja produktów

Rok

2018
Oleje Milo to sklep internetowy ze zdrową żywnością. Możemy się w nim zaopatrzyć w naturalne i ekologiczne produkty, takie jak oleje, zioła, superfoods czy mąki.

Naszym zadaniem było stworzenie unikalnej graficznie witryny e-commerce, charakteryzującej się łatwością w dokonywaniu zakupów i pozyskaniu interesujących informacji na temat produktów. W rezultacie powstał nowoczesny sklep internetowy z nawiązującą do stylistyki branży szatą graficzną, systemem CMS do zarządzania treścią oraz wersją responsywną.

Wizualizacje produktów

Brak fizycznych produktów na etapie tworzenia strony to nie problem! Przygotowaliśmy fotorealistyczne wizualizacje które można również wykorzystać podczas prac nad innymi materiałami np. do druku.

Wersja responsywna sklepu pozwala dostosować stronę do wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich jak telefony czy tablety

Oleje Milo

Jesteśmy kreatywną agencją z Krotoszyna. Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów i tym samym buduje nasz.

Od 2008 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy nowoczesne serwisy internetowe, kreacje graficzne i aplikacje www. Pracując w wyspecjalizowanym zespole projektantów i developerów, zawsze stawiamy jakość ponad ilość, jednocześnie słuchając potrzeb klienta.

Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy o Twoim projekcie.

Account manager
Ewa
Business developer
Krystian

Nie wiesz od czego zacząć?

Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub skorzystaj z formularza poniżej:
Adres e-mail *
Telefon *
Temat rozmowy *