Nasze realizacje

Skutery Kraków

Branża
Motoryzacja
Zakres prac
Projekt i wdrożenie sklepu internetowego, migracja danych
Rok
2018
Firma Moto-Trip z Krakowa to uznana marka na małopolskiej scenie motoryzacyjnej, mająca w ofercie ponad 1500 pojazdów takich jak skutery, quady czy motocykle. Projektując sklep, zależało nam aby całość realizacji oddała dynamizm i nowoczesne podejście firmy do klienta. Na etapie wdrożenia projektu do systemu zarządzania treścią, szczególną uwagę położyliśmy na dopracowanie wersji mobilnej, a następnie migracji danych z poprzedniego rozwiązania e-commerce. Zaproponowane rozwiązania w pełni spełniły oczekiwania firmy Moto-Trip.

Sklep internetowy wyróżnia się prostą, przejrzystą i zachęcającą do zakupu kartą produktu

Migracja danych a pozycjonowanie

Wdrożeniu nowego sklepu towarzyszyła migracja danych z poprzedniego rozwiązania e-commerce. Automatyczne przeniesienie informacji o produktach, klientach i zamówieniach sprawiło iż uruchomienie nowej wersji sklepu internetowego w bardzo niewielkim stopniu obciążyło naszego klienta. Współpraca podczas migracji z firmą pozycjonującą, pozwoliła zachować ciągłość wcześniej już podjętych działań/rozwiązań SEO.

Skutery Kraków

Jesteśmy agencją kreatywną z Krotoszyna.


Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów i tym samym buduje nasz.

Od 2008 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy nowoczesne strony internetowe, projekty graficzne i aplikacje www. Pracując w wyspecjalizowanym zespole projektantów i developerów, zawsze stawiamy jakość ponad ilość, jednocześnie słuchając potrzeb klienta.
Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Account manager
Ewa
Business developer
Krystian
Nie wiesz od czego zacząć?
Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub skorzystaj z formularza poniżej:
Adres e-mail *
Telefon *
Temat rozmowy *