Strony www Krotoszyn

Sprzedaż, reklama, zainteresowanie klientów, pozyskanie ich i utrzymanie, wzbudzenie zaufania i przekonanie do kontaktu - o to chodzi w dobrej stronie internetowej.  I takie też strony www wykonujemy!

Jeśli interesuje Cię użyteczna, nowoczesna i atrakcyjna strona www - uwierz, jesteś w dobrym miejscu :) Projektowanie stron internetowych dla firm z Krotoszyna, to nasza specjalność już od ponad 15 lat.

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę www zgodną z Twoimi oczekiwaniami.
Darmowa wycena?
Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub zostaw swoje dane.  Oddzwonimy!
Telefon *
Adres e-mail

Dlaczego warto nam powierzyć projektowanie strony www?

Fakt 1

Tworzymy strony dla użytkowników

Nasz zespół posiada już ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu skutecznych stron internetowych.

Właśnie dlatego Twoja nowa witryna będzie w pełni zgodna z aktualnymi standardami, doskonale dopracowana graficznie, stworzona z wykorzystaniem najnowszych trendów i rozwiązań ułatwiających Twoim nowym i obecnym klientom dotarcie do wszystkich ważnych dla nich informacji.

Naszym celem jest budowa stron www całkowicie optymalnych od strony użytkownika.
Fakt 2

Mamy krótkie terminy realizacji

Potrzebujesz strony internetowej na już?

Jeśli skorzystasz z jednego z naszych gotowych schematów, jesteśmy w stanie uruchomić Twoją nową witrynę w 3 dni od daty złożenia zamówienia.
Fakt 3

Oferujemy indywidualne wsparcie

Zdajemy sobie sprawę iż nie każdy musi znać naszą pracę czy zawiłości technologiczne. Właśnie dlatego służymy fachową, indywidualną pomocą specjalisty, gotowego objaśnić wszystko w zrozumiały i prosty sposób, tak aby efekt finalny był w pełni zgodny z Twoimi wymaganiami i potrzebami.

Cechy dobrej strony internetowej

Responsywność

Ułatwienie klientom przeglądania Twojej oferty poprzez dostosowywanie się wyglądu i układu strony internetowej do typu urządzenia na którym jest wyświetlana (komputera PC, tabletu, smartphona).

Użyteczność

Elementy takie jak prosta i intuicyjna nawigacja, wewnętrzna wyszukiwarka,
poprawne i szybkie działanie wszystkich komponentów strony czy wersje językowe pozwolą Twoim klientom na sprawne i szybkie dotarcie do potrzebnych im
informacji.

Zgodność ze standardami

Mobile first, integracja z mediami społecznościowymi, optymalizacja pod wyszukiwarki to tylko część z rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę podczas projektowania stron www. Witryny zgodne z najnowszymi standardami pozwalają w pełni wykorzystać potencjał, jakim jest zainteresowanie odwiedzających.

Estetyka

Strona internetowa to często pierwszy punkt styczności klienta z firmą. Estetyczny wygląd nawiązujący do używanej w firmie identyfikacji graficznej, wywołujący pozytywne wizualne odczucia, pozycjonuje firmę jako profesjonalistę w swojej branży.

Nasze realizacje

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja, dlatego wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, stronę www możemy stworzyć na podstawie indywidualnego projektu graficznego lub w oparciu o nasz autorski szablon graficzny.

Zależy nam na tym, abyś był zadowolony z naszej pracy, dlatego jesteśmy otwarci na różne rozwiązania.  Omówmy szczegóły w naszym biurze w Krotoszynie lub spotkajmy się w Twojej firmie.

Uzyskaj wycenę stworzenia strony internetowej w 3 prostych krokach!

Zastanawiasz się ile może kosztować wykonanie strony internetowej dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami aby uzyskać niezobowiązującą wycenę w 3 prostych krokach.
01
Korzystając z formularza pozostaw swoje dane kontaktowe.
02
Oddzwonimy w celu ustalenia szczegółów Twojej nowej strony www.
03
W przeciągu 24 godzin otrzymasz na adres e-mail szczegółową wycenę.

Sprawdź które firmy z Krotoszyna już korzystają z rozwiązań naszej agencji interaktywnej

Responsywna strona www to obecnie konieczność, jeśli chodzi o przyciągnięcie klienta, ułatwienie mu poznania lepiej marki, czy wykorzystanie nowoczesnych metod marketingowych.
Firmy z Krotoszyna doskonale o tym wiedzą, dlatego powieżyły budowę swoich stron internetowych profesjonalistom. Ty również dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Tworzenie stron internetowych - ile kosztuje ?

Cena strony www uzależniona jest od stopnia skomplikowania jej realizacji. Tworzymy strony www wizytówkowe oparte o nasz autorski szablon graficzny. Ceny za taką stronę zaczynają się od kilkuset złotych. Z kolei indywidualne projekty stron www to koszt kilka tysięcy złotych, projekty wyceniane są indywidualnie w zależności od potrzeb klienta i stopnia rozbudowania.

Wszystkie strony www tworzone są w oparciu o nasz autorski system CMS, dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób samodzielnie edytować treści na stronie, wklejać zdjęcia itp.

Zapewniamy Cię, że do wszystkich projektów zarówno tych tańszych jak i droższych podchodzimy z takim samym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Jak długo trwa tworzenie stron internetowych ?

Czas stworzenia strony internetowej zależy od stopnia złożoności danej strony www.  Jesteś zainteresowany stroną internetową ? Skontaktuj się z nami i opowiedz
o swojej koncepcji, postaramy się okreścić szacunkowy termin realizacji projektu.

Czy będę mógł nadzorować proces budowy mojej strony ?

Oczywiście. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej masz wgląd w efekty naszej pracy i kontakt z naszym doradcą. Nie musisz obawiać się wdrożenia projektu bez Twojej ostatecznej akceptacji.

Czy będę mógł samodzielnie zarządzać treścią na mojej stronie internetowej ?

Tak, nasze strony są wyposażone w autorski system CMS, który umożliwia zarządzanie treścią strony bezpośrednio przez klienta - bez naszego udziału. 

Czy zapewniacie hosting czy bedę musiał szukać we własnym zakresie ?

Tak, oczywiście strona zostanie zainstalowana na naszych serwerach nie musisz szukać innego dostawcy.

Oceń naszą pracę

5/5 na podstawie 22 głosów

Jesteśmy agencją kreatywną z Krotoszyna.


Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów i tym samym buduje nasz.

Od 2008 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy nowoczesne strony internetowe, projekty graficzne i aplikacje www. Pracując w wyspecjalizowanym zespole projektantów i developerów, zawsze stawiamy jakość ponad ilość, jednocześnie słuchając potrzeb klienta.
Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Account manager
Ewa
Business developer
Krystian
Nie wiesz od czego zacząć?
Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub skorzystaj z formularza poniżej:
Adres e-mail *
Telefon *
Temat rozmowy *