Strony internetowe Ostrów Wielkopolski

Sprzedaż, reklama, zainteresowanie klientów, pozyskanie ich i utrzymanie, wzbudzenie zaufania i przekonanie do kontaktu - o to chodzi w dobrej stronie internetowej.  I takie też strony www wykonujemy!

Mieszkasz lub prowadzisz biznes w Ostrowie Wielkopolskim? Szukasz wykonawcy strony internetowej? Cieszymy się, że nas odwiedziłeś. Projektujemy i wdrażamy innowacyjne i responsywne strony internetowe.

Współpracujemy z dużą ilością firm z Ostrowa Wlkp. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.  Zadzwoń do nas, wspólnie omówimy koncepcję Twojej strony www.
Darmowa wycena?
Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub zostaw swoje dane.  Oddzwonimy!
Telefon *
Adres e-mail

Dlaczego warto nam powierzyć projektowanie strony internetowej?

FAKT 1

Najlepszym potwierdzeniem naszego doświadczenia jest nasze portfolio

Wykonaliśmy ponad 300 stron www dla klientów w Polsce i za granicą w szczególności w Norwegii, Holandii, Luxemburgu. Udowadniamy, że jakość i profesjonalizm idą w parze z ceną.

Twoją stronę internetową możemy wykonać w oparciu o indywidualny projekt graficzny lub nasz autorski układ szablonowy.

Naszym celem jest budowa stron www całkowicie optymalnych od strony użytkownika.

FAKT 2

Krótki termin realizacji

Zależy Ci na szybkiej realizacji Twojej strony internetowej?

Jes to możliwe :) korzystając z naszych gotowych układów możesz mieć stronę internetową nawet w 3 dni od daty podpisania umowy.

Jeśli interesuje Cię indywidualny projekt graficzny - termin realizacji ustalamy indywidualnie.
FAKT 3

Współpraca z nami to przyjemność

Chcesz dołączyć do naszego grona klientów?

Nasze biuro znajduje się zaledwie 30 km od Ostrowa Wlkp. możemy przyjechać do Ciebie i porozmawiać o Twojej stronie internetowej.

Zapewniamy stały kontakt i fachową pomoc podczas tworzenia Twojej strony www.
Jaka powinna być strona internetowa ?

Responsywna

Ułatwienie klientom przeglądania Twojej oferty poprzez dostosowanie wyglądu i układu strony internetowej do typu urządzenia na którym jest wyświetlana (komputera PC, tabletu, smartphona).

Użyteczna

Elementy takie jak prosta i intuicyjna nawigacja, wewnętrzna wyszukiwarka,
poprawne i szybkie działanie wszystkich komponentów strony, czy wersje językowe pozwolą Twoim klientom na sprawne i szybkie dotarcie do potrzebnych im
informacji.

Zgodna ze standardami

Mobile first, integracja z mediami społecznościowymi, optymalizacja pod wyszukiwarki to tylko część z rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę podczas projektowania stron www. Witryny zgodne z najnowszymi standardami pozwalają w pełni wykorzystać potencjał, jakim jest zainteresowanie odwiedzających.

Estetyczna

Strona internetowa to często pierwszy punkt styczności klienta z firmą. Estetyczny wygląd nawiązujący do używanej w firmie identyfikacji graficznej, wywołujący pozytywne wizualne odczucia, pozycjonuje firmę jako profesjonalistę w swojej branży.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić ?

Nasza oferta nie kończy się tylko na projektowaniu stron internetowych.
Wdrażamy i projektujemy strony o prostej budowie ale również zaawansowane portale i e-sklepy.

Przygotujemy również identyfikację wizualną Twojej firmy. Zaprojektujemy logo, wizytówki, stworzymy katalog produktów, ulotki itp.

Ponadto zajmiemy się marketingiem internetowym, mediami społecznościowymi.
Jednym słowem tym co może pomóc zaistnieć Twojej firmie w sieci.

Poproś o wycenę stworzenia strony internetowej w 3 prostych krokach!

Zastanawiasz się jakie są koszty wykonania strony internetowej dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami a uzyskasz niezobowiązującą wycenę w 3 prostych krokach.
01
Wypełnij swoje dane w formularzu kontaktowym
02
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów Twojej nowej strony www.
03
W przeciągu 24 godzin otrzymasz na adres e-mail szczegółową wycenę.

Sprawdź, które firmy z Ostrowa Wlkp. korzystają już z rozwiązań naszej agencji interaktywnej

Responsywna strona www to obecnie konieczność, jeśli chodzi o przyciągnięcie klienta, ułatwienie mu poznania lepiej marki, czy wykorzystanie nowoczesnych metod marketingowych.
Firmy z Ostrowa Wlkp. przekonały się o tym, dlatego powierzyły budowę swoich stron internetowych profesjonalistom. Ty również dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej ?

Cena strony www uzależniona jest od stopnia skomplikowania jej realizacji. Tworzymy strony www wizytówkowe oparte o nasz autorski szablon graficzny. Ceny za taką stronę zaczynają się od kilkuset złotych. Z kolei indywidualne projekty stron www to koszt kilka tysięcy złotych, projekty wyceniane są indywidualnie w zależności od potrzeb klienta i stopnia rozbudowania.

Wszystkie strony www tworzone są w oparciu o nasz autorski system CMS, dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób samodzielnie edytować treści na stronie, wklejać zdjęcia itp.

Zapewniamy Cię, że do wszystkich projektów zarówno tych tańszych jak i droższych podchodzimy z takim samym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Strona internetowa - jaki jest czas realizacji ?

Czas stworzenia strony internetowej zależy od stopnia złożoności danej strony www.  Jesteś zainteresowany stroną internetową ? Skontaktuj się z nami i opowiedz
o swojej koncepcji, postaramy się okreścić szacunkowy termin realizacji projektu.

Czy będę mieć wgląd w proces budowy mojej strony ?

Oczywiście. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej masz wgląd w efekty naszej pracy i kontakt z naszym doradcą. Nie musisz obawiać się wdrożenia projektu bez Twojej ostatecznej akceptacji.

Czy będę miał dostęp do panelu administracyjnego mojej strony www ?

Tak, nasze strony są wyposażone w autorski system CMS, który umożliwia zarządzanie treścią strony bezpośrednio przez klienta - bez naszego udziału.

W jaki sposób strona internetowa znajduje się na wysokiej pozycji w wynikach Google?

O pozycji strony w wyszukiwarce internetowej decyduje w głównej mierze jej zawartość (treść) oraz kod strony.
Dlatego też zwracamy naszym klientom uwagę na przygotowanie jak najbardziej wartościowej treści oraz tworzymy zoptymalizowany kod stron.

Dodatkowo, ważne jest budowanie profesjonalnego zasobu wiedzy prezentowanej zarówno na stronach firmowych jak i na blogach.

Oceń naszą pracę

5/5 na podstawie 22 głosów

Jesteśmy agencją kreatywną z Krotoszyna.


Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów i tym samym buduje nasz.

Od 2008 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy nowoczesne strony internetowe, projekty graficzne i aplikacje www. Pracując w wyspecjalizowanym zespole projektantów i developerów, zawsze stawiamy jakość ponad ilość, jednocześnie słuchając potrzeb klienta.
Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Account manager
Ewa
Business developer
Krystian
Nie wiesz od czego zacząć?
Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub skorzystaj z formularza poniżej:
Adres e-mail *
Telefon *
Temat rozmowy *