Nasze realizacje

Vans Center

Branża
Motoryzacja
Zakres prac
Strona internetowa, integracja z Otomoto
Rok
2017
Firma ANGELS z Jarocina to profesjonalny dealer samochodów dostawczych. Klientowi zależało na zebraniu swojej oferty na dedykowanej stronie internetowej, którą będzie mógł później promować w różnych mediach i jednocześnie kreować swoją markę. Przygotowana przez nas witryna cechuje się przejrzystością oraz łatwością w nawigacji. Aby zminimalizować czas potrzebny na obsługę strony, całość została zintegrowana z serwisem OTOMOTO, z którego automatycznie pobierane są wszystkie oferty.

Integracja strony z OTOMOTO

Wszystkie oferty, a także podział na kategorie, są na bieżąco importowane z serwisu OTOMOTO. Umożliwia to automatyczne generowanie kart produktów na stronie internetowej bez potrzeby angażowania administratora.

Zaawansowana wyszukiwarka ofert

Stworzona wyszukiwarka ofert, segmentuje pojazdy na podstawie danych przesłanych z portalu OTOMOTO. Całość jest zautomatyzowana i nie wymaga uwagi ze strony administratora witryny.

Dodatkowe sposoby wyboru pojazdu

Jeśli klient wyszukuje pojazd o danym typie nadwozia, może kliknąć w ikonkę która w przystępny sposób prezentuje ofertę jarocińskiego dealera.
Avgassystem Następna realizacja

Vanscenter

Jesteśmy agencją kreatywną z Krotoszyna.


Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów i tym samym buduje nasz.

Od 2008 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy nowoczesne strony internetowe, projekty graficzne i aplikacje www. Pracując w wyspecjalizowanym zespole projektantów i developerów, zawsze stawiamy jakość ponad ilość, jednocześnie słuchając potrzeb klienta.
Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Account manager
Ewa
Business developer
Krystian
Nie wiesz od czego zacząć?
Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub skorzystaj z formularza poniżej:
Adres e-mail *
Telefon *
Temat rozmowy *