Nasze realizacje

Wróbel Nieruchomości

Branża

Pośrednictwo nieruchomości

Zakres prac

Strona internetowa, moduł importu ogłoszeń

Rok

2018
Nowe biuro pośrednictwa nieruchomości z Wrocławia potrzebowało strony internetowej z możliwością prezentacji aktualnej oferty.

Na podstawie przeprowadzonego z klientem wywiadu, zaproponowaliśmy rozwiązanie zewnętrzne obsługujące biuro, następnie zintegrowaliśmy z tym systemem stronę internetową, tak aby ogłoszenia synchronizowały się automatycznie pomiędzy systemami, odciążając administratora od żmudnego wprowadzania tych samych danych w różnych miejscach.

Wyszukiwarka ofert

Wyszukiwarka ofert nieruchomości umożliwia filtrowanie oraz przeglądanie ogłoszeń dostosowanych odpowiednio do kryteriów użytkownika.

Prezentacja pojedynczego ogłoszenia

Podstrona z ogłoszeniem została zaprojektowana tak aby prezentować wszystkie niezbędne informacje na temat nieruchomości, a osoby zainteresowane daną ofertą mogły w łatwy sposób przejrzeć szczegóły i nawiązać kontakt z biurem.

Wróbel nieruchomości

Jesteśmy kreatywną agencją z Krotoszyna. Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów i tym samym buduje nasz.

Od 2008 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy nowoczesne serwisy internetowe, kreacje graficzne i aplikacje www. Pracując w wyspecjalizowanym zespole projektantów i developerów, zawsze stawiamy jakość ponad ilość, jednocześnie słuchając potrzeb klienta.

Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy o Twoim projekcie.

Account manager
Ewa
Business developer
Krystian

Nie wiesz od czego zacząć?

Zadzwoń do nas: 880 731 344 lub skorzystaj z formularza poniżej:
Adres e-mail *
Telefon *
Temat rozmowy *